Hastalıklar
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret269700
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Penil Protez İmplantasyonu - Mutluluk Çubuğu

Penil Protez İmplantasyonu (Mutluluk Çubuğu)

Şiddetli sertleşme bozukluğu olan hastalarda diğer tedavilerin başarısız olduğu durumlarda uygulanan bir cerrahi işlemdir. Bu işlem sırasında penisin içerisine sertleşmeyi sağlayacak protezler yerleştirilir.  Ameliyattan sonra 4 hafta boyunca ağır kaldırılmamalı, bisiklete binilmemeli, termal banyo ya da saunaya girilmemeli, cinsel yaşamdan uzak durulmalıdır. Hasta daha sonrasında normal cinsel yaşantısına dönebilmektedir.  

Bükülebilir penis protezi

Penis devamlı sert halde kalır. Cinsel birliktelik öncesi hasta penisi düzelterek cinsel birlikteliğe girer. Sonra bükerek tekrar normal hayatına devam eder.

Bükülebilir penis protezi (tek parçalı) animasyon gösterisi
İki parçalı penil protez

Normal ereksiyonu taklit eden mekanizmadır. Penis içine yerleştirdiğimiz bir protez var. İşlem öncesi penis bir pompayla şişirilir. Eş ve kişi memnuniyeti çok yüksektir.

İki parçalı penil protez animasyon gösterisi
Enine boyuna doğru büyüyen üç parçalı penis protezi

Normal birliktelik öncesinde pompayla sertlik sağlanır. İşlem sonrası normal hale getirilir. Hızlı ve etkili çözüm sağlar. Kişi ve eş memnuiyeti çok yüksektir. Bu protezler dışarıdan gözükmez, kişi söylemediği sürece kimse fark etmez. Penil protez çocuk sahibi olmaya engel değildir.Enine boyuna doğru büyüyen üç parçalı penis protezi kullanımı


  
2561 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Saat